هتل رامادا پلازا آنتالیا

محل هتل رامادا پلازا آنتالیا
هتل 5 ستاره رامادا پلازا آنتالیا در خلیج آنتالیا (Antalya Bay) و بالای صخره‌های ساحلی آنتالیا واقع گردیده است. دیوار داخلی قلعه (Inner Bailey) و دروازه هادریان (Hadrian’s Gate) در جلوی درب هتل، و تعداد زیادی مراکز خرید، رستوران، بار و کافه در اطراف هتل قرار دارند. پارک کارالیوگلور (Karaalioglu Park) و نزدیکترین ایستگاه‌های تاکسی، مینی‌بوس و تراموا حدود ۵۰۰ متر با هتل فاصله دارد. پیست اسکی ساکلیکنت (Saklikent) در ۵۰ کیلومتری و فرودگاه آنتالیا در ۱۵ کیلومتری هتل رامادا پلازا آنتالیا قرار دارد.

امکانات هتل رامادا پلازا آنتالیا
هتل رامادا پلازا آنتالیا برای مسافرت‌های کاری در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است و ۲۲۳ اتاق دارد. هتل رامادا پلازا آنتالیا در کنار صخره‌های زیبا و دریای زیبای مدیترانه واقع گردیده است و چشم‌اندازی زیبا به کوه‌های تاروس (Taurus Mountains) دارد. امکانات هتل رامادا پلازا آنتالیا شامل لابی با پذیرش و چک‌اوت ۲۴ ساعته، تهویه‌ی مطبوع، صندوق امانات، صرافی، رخت‌کن، آسانسور، آرایشگاه، بار، رستوران، اتاق کنفرانس، دسترسی به شبکه‌ی بی‌سیم و پارکینگ است. همچنین با پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توان از خدمات سرو غذا در اتاق و خشک‌شویی نیز استفاده نمود.

اتاق های هتل رامادا پلازا آنتالیا
کلیه اتاق‌های هتل رامادا پلازا آنتالیا دارای حمام اختصاصی همراه با دوش، وان، سشوار، تخت دونفره یا کینگ‌سایز، خط تلفن مستقیم، تلویزیون ماهواره‌ای، رادیو، دسترسی به اینترنت، گاوصندوق، مینی‌بار، چای‌ساز و قهوه‌ساز، لوازم اتو، سیستم تهویه‌ی مطبوع و گرمایش و بالکن یا تراس می باشند. همچنین مرکز تندرستی هتل رامادا پلازا آنتالیا مساحتی در حدود ۲۷۰۰ متر مربع دارد. دیگر امکانات ورزشی هتل رامادا پلازا آنتالیا نیز شامل باشگاه ورزشی با مربی‌های حرفه‌ای، خدمات ماساژ برای بدن، پوست و صورت (با پرداخت هزینه اضافی)، جکوزی، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار و سالن استراحت می‌شود.

غذای هتل رامادا پلازا آنتالیا
در هتل رامادا پلازا آنتالیا، صبحانه و شام به صورت بوفه سرو می‌شوند. شام را نیز می‌توان در یکی از رستوران‌های هتل با منوی انتخابی که انواع غذاهای ایتالیایی و دریایی را طبخ می‌کند، میل کرد. بار و رستوران ایندیگو (Indigo Bar and Restaurant) انواع غذاهای مکزیکی و اسپانیایی را طبخ می‌کنند.

آدرس سایت هتل رامادا پلازا آنتالیا
www.ramadaplazaantalya.com