هتل دلفین ایمپریال آنتالیا

معرفی هتل دلفین ایمپریال آنتالیا
هتل 5 ستاره دلفین ایمپریال آنتالیا یکی از مجلل ترین هتل های آنتالیا می باشد در سال 2012 و در 12 طبقه احداث گردیده است . هتل دلفین امپریال آنتالیا یکی از زیر مجموعه های هتل های زنجیره ای Delphin در ترکیه می باشد که در ساحل لارا و در فاصله 20 کیلومتری مرکز شهر و 10 کیلومتری فرودگاه آنتالیا واقع گردیده است.

امکانات هتل دلفین ایمپریال آنتالیا
مساحت هتل دلفین امپریال آنتالیا که جز هتل های لوکس آنتالیا محسوب می گردد حدود 54.000 متر مربع می باشد. هتل دلفین امپریال آنتالیا در مجموع دارای 650 اتاق (شامل اتاق های استاندارد و سوییت های لوکس) می باشد. در این هتل امکانات بسیار زیادی برای کودکان وجود دارد و انواع بازی ها و سرگرمی ها برای آنها وجود دارد.
بر اساس آمار وب سایت های معتبر گردشگری و بر طبق نظرات و امتیازات کاربران، هتل دلفین امپریال آنتالیا جز ده هتل برتر آنتالیا (در محدوده هتل های شهر آنتالیا و لارا) محسوب می گردد. همچنین هتل دلفین امپریال آنتالیا بعنوان لوکس ترین هتل آنتالیا در سال 2013 از نظر کاربران انتخاب شده است. همچنین دو عضو دیگر خانواده هتل های دلفین، یعنی هتل های Delphin Palace و Delphin Diva نیز جزو بهترین هتل های آنتالیا محسوب می گردند.

سرویس دهی هتل دلفین ایمپریال آنتالیا
در هتل دلفین امپریال آنتالیا خدمات بصورت UALL ارائه می گردند.

آدرس سایت هتل دلفین ایمپریال آنتالیا
www.delphinhotel.com