هتل اورنج کانتی آنتالیا

معرفی هتل اورنج کانتی آنتالیا

هتل 5 ستاره اورنج کانتی آنتالیا یک هتل لوکس می باشد که دارای معماری بینظیر به سبک آمستردام در قرن 16 میلادی می باشد و مطابق با روستای وولندام آمستردارم طراحی گردیده است. هتل اورنج کانتی آنتالیا در تفريحگاه كمر واقع گردیده است و در فاصله حدودا يك ساعتي از فرودگاه آنتاليا قرار دارد و با داشتن امکانات بسیار ویژه از جمله ساحل اختصاصی و پلاژ خصوصی، تمام شرایط مورد نیاز جهت یک استراحتگاه ساحلی منحصر به فرد را دارا می باشد و سالانه پذیرای مهمانان بسیار زیادی از اقصی نقاط دنیا میباشد. فاصله هتل اورنج کانتی آنتالیا تا مرکز شهر آنتالیا ۴۵ کیلومتر، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا ۵۰ کیلومتر و تا مرکز کمر ۲۵۰ متر که معادل ۵ دقیقه است، می باشد.

امکانات هتل اورنج کانتی آنتالیا
هتل اورنج کانتی آنتالیا علاوه بر ساحل اختصاصي و پلاژ، دارای استخر، حمام تركي، سونا، جاكوزي،‌ ماساژ و بسياری امكانات رفاهي ديگر مي باشد. درهتل اورنج کانتی آنتالیا كودكان مي توانند با استفاده از كلوپ كودكان و تفريحات مخصوص آنها اوقات لذت بخشي را سپري كنند. هتل داراي چندين رستوران با غذاهاي تركي،‌ايتاليايي، دريايي و هلندي مي باشد. بطور روزانه نمایش ها و سرگرمی های عصرانه مختلفی در محیط اطراف استخر هتل اورنج کانتی آنتالیا برگزار می گردد. همچنین کودکان نیز می توانند از استخر کم عمق، سرسره های آبی و مینی کلوپ مخصوص خود در مجموعه هتل اورنج کانتی آنتالیا استفاده نمایند. حمام سنتی ترکیه ای به همراه اتاق های ماساژ و سالن ورزشی نیز از دیگر امکانات هتل اورنج کانتی آنتالیا می باشند.

اتاق های هتل اورنج کانتی آنتالیا
هتل اورنج کانتی آنتالیا دارای 512 اتاق و سوییت می باشد که تمامی اتاقها در ساختمان اصلی هتل و تمامی سوییت ها در خانه های ویلایی و در روبروی ساختمان اصلی، واقع گردیده اند. استخر مجموعه بیش از 5000 متر مربع وسعت دارد. اتاق های هتل اورنج کانتی آنتالیا منظره ای رو به خلیج زیبای آنتالیا و کوهستان تائوروس دارند.

اقامت و سرویس دهی هتل اورنج کانتی آنتالیا از نوع UALL ( صبحانه و ناهار و شام بصورت سلف سرویس و کلیه نوشیدنی ها به صورت رایگان و 24 ساعته ) می باشد. مهمانان در هتل اورنج کانتی آنتالیا می توانند انواع غذاهای مخصوص ایتالیایی و مکزیکی را نیز سفارش دهند. همچنین درهتل اورنج کانتی آنتالیا یک کافی شاپ، یک کافه ی مجاور استخر و یک کافه ی ساحلی نیز وجود دارد.